גז למזגן רכב בלוד | עולם המיזוג לרכב

גז למזגן רכב בלוד

אין דבר יותר מבאס ממזגן שלא מקרר, נכון? במיוחד בקיץ הישראלי הלוהט, אנחנו במרוץ החיים, ממהרים בין פגישה לפגישה, ואף אחד מאתנו לא רוצה להגיע מזיע ודביק לפגישה הבאה. גם מפת הפקקים ההולכת וגדלה בישראל לא מוסיפה לתחושת התסכול הזאת שהמזגן לא עובד ובפקק גם חלון פתוח הוא לא פתרון. לא צריך להילחץ, לרוב הבעיה היא פשוטה.

גז למזגן רכב בלוד

רובנו מכירים את העובדה שמערכת הקירור ברכב שלנו עובדת על דחיסה של גז, אך מהו אותו גז בעצם? גז מזגנים הוא החומר הפעיל העובר דחיסה במערכת הקירור ומאפשר לאוויר קר וצונן לצאת דרך פתחי האוורור אל תא הנוסעים. הגז הנפוץ ביותר לשימוש כיום הוא גז מסוג R134a.
 
 
התקלה הנפוצה ביותר במערכות הקירור ברכבים היא מחסור בגז. המשוואה היא פשוטה. אין גז במערכת הקירור, אין אוויר קר ברכב. הפתרון הוא יחסית פשוט ומהיר. ניגשים למוסך הקרוב לביתכם וממלאים גז. כמעט כל מוסך מספק שירות מילוי גז. תוכלו למצוא גז למזגן רכב בלוד, גז למזגן רכב בראשון לציון או בכלל גז למזגן רכב במרכז בלי שום בעיה.

גז למזגן רכב במרכז מחיר

אמנם רוב המוסכים בארץ מספקים שירות מילוי גז למערכת הקירור ברכב, אך כל אחד גובה מחיר שונה. אם כן, מהו המחיר הממוצע והסביר לשלם בעבור שירות מילוי גז למזגן רכב בלוד? או גז למזגן רכב בראשון לציון? ובכן, המחיר הממוצע נע בין 150-250 שקלים. כאשר אתם מגיעים למוסך לצורך מילוי גז, בין אם מדובר בגז למזגן רכב בלוד או גז למזגן רכב בראשל"צ, וודאו כי הגז שממלאים לכם הוא גז איכותי, המגיע מבלון מקורי ואשר מתאים לרכב שלכם.
 

עולם המיזוג לרכב היא חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין מעולה בתחום מערכות מיזוג לרכב בישראל. החברה מתמחה במתן מגוון רחב של שירותים ופתרונות יעילים ומתקדמים לכל הצרכים השונים של בעלי הרכב כולל גז למזגן רכב בראשל"צ. אנו גאים להוביל את תחום וענף המיזוג לרכב וזאת באמצעות צוות עובדים, טכנאים ומכונאים מיומנים, מנוסים ובעלי הכשרה והסמכה מתאימה למתן מענה מקצועי לתיקון בתקלות, לשיפוץ וחידוש, לתחזוקה ולתיקון והחלפה של מערכות מיזוג אוויר רכב של היצרנים המובילים בעולם.
 
 

המקצוענים בתחום המיזוג לרכב!

​ ​​​
 


הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!


באפשרותכם למלא
את הטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

הסדנה 8 אזוה"ת חולון 

חייגו עכשיו:
074-76-91-493

הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!

באפשרותכם למלא את הטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם: