מדחסים למיזוג אוויר | עולם המיזוג לרכב

מדחסים למיזוג אוויר

מדחסים למיזוג אוויר

מערכת מיזוג האוויר לרכב הינה בעלת חשיבות רבה מבחינת נוחות הנהיגה ובטיחות. מדינת ישראל שטופת השמש והחמה מחייבת התקנת מערכת מיזוג אוויר לרכב שהינה איכותית ומתפקדת היטב. ההיתקעות בפקקים מבלי קירור ומיזוג אוויר, עלולה להפוך לחוויה מתישה ובלתי נעימה.

מיזוג אוויר לרכב מספק לנו איכות נסיעה בתנאים ממוזגים ואופטימליים שהינם בעלי השפעה גם על נושא הבטיחות, שכן נסיעה בחום הקופח וכאשר אנו מיוזעים, הינה בעלת סיכון גבוה יותר מבחינה בטיחותית וזאת נוכח הסכנה להיווצרות עייפות ואיבוד ריכוז במהלך הנהיגה. 
 

תפקידם וחשיבותם של המדחסים במערכת מיזוג האוויר לרכב

מערכת מיזוג האוויר לרכב מבוססת על גז דחוס וזאת בדומה למערכות קירור אחרות. מדחסים למיזוג אוויר הם האחראים לדחיסת הגז אשר בסופו של דבר מאפשרת לנו ליהנות מאוויר קריר. פעילות המדחסים הינה חשובה ביותר והיא מבוססת על חיבור למערכת החשמל של הרכב.

תקלה במדחס תוביל עד מהרה למזגן תקול ובלתי מתפקד. תקלות במדחסים יכולות להיווצר ממגוון סיבות בהן: חדירת נוזלים, התייבשות של אטם המדחס או חוסר שימוש לאורך זמן. בכל מקרה של תקלה במדחסים, יש לפנות לטיפול ותיקון התקלה בידי גורם מקצועי ומוסמך. מענה מקצועי, יבטיח הנאה ממערכת מיזוג אוויר תקינה ויעילה ובמקרה של תקלה שאינה ניתנת לתיקון, הרי שיש צורך להחליף את המדחס וכן את השסתום והמייבש. לאחר החלפת החלקים התקולים, מתבצעת שטיפה פנימית יסודית של כל רכיבי מערכת המיזוג וזאת בעזרת חומר ייעודי.
 

תחזוקה נכונה של מערכת מיזוג האוויר ברכב


מדחס עלול לשבוק חיים בשל חוסר פעולה לאורך זמן רב. כל מערכת שאינה פועלת במשך זמן רב, עלולה להינזק וכך גם המדחסים. אי הפעלה של מערכת הקירור לאורך זמן ממושך, תביא להתייבשות המדחסים ולכן מומלץ ורצוי להפעיל את מערכת המיזוג לרכב אחת לחודש לכל הפחות וזאת ללא קשר או תלות בתנאי מזג האוויר. 

עולם המיזוג לרכב הינה חברה מובילה בתחום מערכות קירור לרכב ומתן מגוון שירותים ופתרונות לתיקון וטיפול בתקלות וכן בהחלפה, תחזוקה והתקנה של מערכות מיזוג אוויר איכותיות של היצרנים המובילים בעולם. 
 

המקצוענים בתחום המיזוג לרכב!

​ ​​​
 


הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!


באפשרותכם למלא
את הטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

הסדנה 8 אזוה"ת חולון 

חייגו עכשיו:
074-76-91-493

הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!

באפשרותכם למלא את הטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם: