מדחס למיזוג אוויר בתל אביב | עולם המיזוג לרכב

מדחס למיזוג אוויר בתל אביב 

בישראל רוב השנה אנו חיים במזג אוויר שמשי וחם. מי לא מכיר את התחושה הנוראית הזאת של להיכנס לאוטו בחום יולי אוגוסט אחרי שהוא עמד כמה שעות טובות בשמש? סיוט. לכן, חשוב לוודא שמערכת המיזוג ברכב שלנו תקינה, מטופלת ומוכנה לשימוש.

עולם המיזוג לרכב היא חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין מעולה בתחום מערכות מיזוג לרכב בישראל ומעניקה שירותי תיקון ושיפוץ מדחס לכל אזור המרכז כולל תיקון מדחס למיזוג אוויר בראשל"צ, מדחס למיזוג אוויר בת"א וגם מדחס למיזוג אוויר ברמלה. החברה מתמחה במתן מגוון רחב של שירותים ופתרונות יעילים ומתקדמים לכל הצרכים השונים של בעלי הרכב.

אנו גאים להוביל את תחום וענף המיזוג לרכב וזאת באמצעות צוות עובדים, טכנאים ומכונאים מיומנים, מנוסים ובעלי הכשרה והסמכה מתאימה למתן מענה מקצועי לתיקון בתקלות, לשיפוץ וחידוש, לתחזוקה ולתיקון והחלפה של מערכות מיזוג אוויר רכב ומדחס למיזוג אוויר בתל אביב.
 
 
מערכת המיזוג ברכב שלנו בנויה ממספר חלקים אשר לכל אחד מהם תפקיד חשוב:
  1. מדחס - המדחס הוא הלב הפועם של מערכת הקירור ברכב שלנו. הוא אחראי על דחיסת גז הקירור בלחץ גבוה. הוא מופעל באמצעות רצועות המחוברות לסיבוב המנוע ומחובר למערכת החשמל ברכב.
  2. רדיאטור - הרדיאטור נמצא בחלקו הקדמי של הרכב. תוכלו לזהות אותו לפי הצינורות שיוצאים ממנו, בהם מועבר נוזל. תפקידו של הרדיאטור הוא פיזור החום שנפלט עקב פעולת המדחס. צמוד לרדיאטור תוכלו לראות את המאוורר אשר תפקידו לצנן את המערכת מהחום שנפלט מדחיסת הגז.
  3. מאייד - הגז המקורר דוחס את האוויר החם שזורם במאייד. בשלב הבא, הוא מזרים את האוויר הקר אל תא הנוסעים וזהו בעצם המיזוג אותו אנו מרגישים ברכב.
 

מדחס למיזוג אוויר בתל אביב


כאשר המזגן ברכב שלנו תקול, ברוב המקרים מדובר בצורך במילוי גז. במקרים חמורים יותר מדובר בתקלה במדחס. תקלה במדחס הינה רצינית יותר ומצריכה בדיקה של אנשי מקצוע אמינים ומנוסים ולא בכל מוסך המציע שירות מדחס למיזוג אוויר בתל אביב. אם תרשמו בגוגל מדחס למיזוג אוויר בתל אביב, מדחס למיזוג אוויר בראשל"צ, מדחס למיזוג אוויר בת"א או מדחס למיזוג אוויר ברמלה, תראו שאין מוסכים רבים אשר מציעים שירותי תיקון שיפוץ והחלפה מקצועיים כמו עולם המיזוג לרכב.
 

המקצוענים בתחום המיזוג לרכב!

​ ​​​
 


הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!


באפשרותכם למלא
את הטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

הסדנה 8 אזוה"ת חולון 

חייגו עכשיו:
074-76-91-493

הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!

באפשרותכם למלא את הטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם: