מדחס למיזוג אוויר | עולם המיזוג לרכב

מדחס למיזוג אוויר 

אם נשאל את הישראלי הממוצע מה הכי חשוב לו ברכב שלו, סביר להניח שהרוב המוחלט יגיד המזגן. כן, מיזוג הרכב הינו אחד הדברים החשובים ביותר ברכבים בישראל בכל הנוגע לאיכות הנסיעה ונוחות. האקלים הים תיכוני, חם ולח ברוב ימי השנה ולכן, גם אם ניסע בג'יפ יוקרתי אך ללא מזגן, לא עשינו בזה שום דבר.

מדחס למיזוג אוויר

מערכת המיזוג לרכב בנויה בצורה דומה למערכת הקירור הביתית. היא מבוססת על גז דחוס אשר מספק לנו אוויר קר. אך מי אחראי לדחוס את הגז? מיהו הלב של מערכת הקירור? מדחס למיזוג אוויר.
 
 
מדחס למיזוג אוויר הוא המנוע של מערכת הקירור. ברכבים, מדחס למיזוג אוויר מחובר למערכת החשמל של הרכב. מדחס למיזוג אוויר הוא בעצם מנוע מכני המופעל על ידי רצועות המנוע. כאשר המזגן מופעל, המדחס דוחס את הגז המגיע מן המאייד בלחץ גבוה. הפרשי הטמפרטורה שנוצרים בין הגז הנדחס לבין האוויר החיצוני הם אותו אוויר קריר שאנו מרגישים בתא הנוסעים.

תקלה במדחס

במקרים של תקלה במדחס המזגן שלנו מהר מאוד פשוט יפסיק לעבוד. ישנן סיבות רבות היכולות להוות גורם לתקלה במדחס, אך הנפוצות שבהן הן: חדירת נוזלים, התייבשות של אטם המדחס או חוסר שימוש לאורך זמן. בניגוד לתקלה של מחסור בגז בה ניתן לבצע מילוי גז בכל מוסך כמעט, תיקון מדחס מצריך ידע וניסיון ולכן, מומלץ לפנות למוסכים אשר מתמחים בתיקון מערכות מיזוג בכלל ומדחסים בפרט.
 
כאשר ניגשים לתקן מדחס למיזוג אוויר בבאר יעקב, מדחס למיזוג אוויר בחולון או מדחס למיזוג אוויר בבת ים, זה לא משנה, תמיד צריך לשים לב שאנו מגיעים למקום עם אנשי מקצוע מנוסים, עם המלצות ועם תעודות מורשה על מנת שנדע שהמזגן שלנו בידיים טובות.

שימו לב, ישנן תקלות אשר אינן ניתנות לתיקון. במקרים כאלה יש צורך להחליף את המדחס וכן את השסתום והמייבש. בסוף החלפת החלקים התקולים מתבצעת שטיפה יסודית של החלקים החדשים באמצעות חומר ייחודי.

עולם המיזוג לרכב הינה חברה מובילה בתחום מערכות קירור לרכב ומתן מגוון שירותים ופתרונות לתיקון וטיפול בתקלות וכן בהחלפה, תחזוקה והתקנה של מדחס למיזוג אוויר בבאר יעקב, מדחס למיזוג אוויר בחולון וגם מדחס למיזוג אוויר בבת ים.
 

המקצוענים בתחום המיזוג לרכב!

​ ​​​
 


הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!


באפשרותכם למלא
את הטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

הסדנה 8 אזוה"ת חולון 

חייגו עכשיו:
074-76-91-493

הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!

באפשרותכם למלא את הטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם: