מיזוג לרכב | עולם המיזוג לרכב

מיזוג לרכב

מערכות מיזוג לרכב פועלות בדרך כלל באותו אופן בכל המכוניות ובנויות כך שהן חוסכות אנרגיה וגם דלק. בתוך מערכת המיזוג ישנם מספר חלקים שהם קריטיים לפעילותה התקינה של כל מערכת מיזוג לרכב. המדחס הוא זה שמעביר את הגז למצב צבירה נוזלי על ידי שאיבתו את הגז, דחיסתו והעברתו בלחץ גבוהה. המדחס מכיל שמן שמסכך אותו על מנת למנוע בלאי מהיר. המפוח הוא סוג של מנוע אשר שואב ודוחס אויר לתוך תא הנוסעים. ויש את הרדיאטור שהוא סליל של צינורות שמכילים נוזל, ותפקידו לפזר את החום שנוצר תוך כדי תהליך דחיסת הגז שנפלט החוצה.

לצד הרדיאטור ממוקם מאוורר שגם הוא מסייע בתהליך קירור המערכת. מערכת מיזוג לרכב היא מערכת מורכבת אשר בנוסף לחלקים המדוברים, מכילה גם שסתום התפשטות ותרמוסטט. כיוון שאנו חיים במדינה שיש בה שמונה חודשים של קייץ, לפני החודשים המאוד חמים כדאי לבדוק את מערכת המיזוג ברכב. 
 
זה לא נעים לגלות ביום שרבי שהמזגן ברכב לא עובד. מיזוג לרכב במרכז שמספקת חברת עולם מיזוג הרכב נותנת שרות מיזוג לרכב בתל אביב, וגם מיזוג לרכב בחולון.
 
כשאנו לוחצים על כפתור הפעלה של המזגן ברכב, מופעל המדחס אשר מעביר גז דרך הצינורות בלחץ גבוה, הגז משנה את מצב הצבירה שלו לנוזלי ועושה את דרכו לשסתום ההתפשטות אשר ממוקם לפני יחידת הקירור, ומשם אל המאדה. המאדה נמצא בתא הנוסעים. משם אויר קר עושה את דרכו אל תא הנוסעים של הרכב. בתוך הרכב מתקיים תהליך של סירקולציה. המאדה שואב את האויר מתא הנוסעים, מקרר אותו ומחזיר אותו חזרה. מערכת החימום של הרכב פועלת באופן שונה ממערכת הקירור.
 
 

עולם המיזוג לרכב היא חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין מעולה בתחום מערכות מיזוג לרכב, מיזוג לרכב במרכז,  מיזוג לרכב בתל אביב, וגם מיזוג לרכב בחולון. החברה מתמחה במתן מגוון רחב של שירותים ופתרונות יעילים ומתקדמים לכל הצרכים השונים של בעלי הרכב. אנו גאים להוביל את תחום וענף המיזוג לרכב וזאת באמצעות צוות עובדים, טכנאים ומכונאים מיומנים, מנוסים ובעלי הכשרה והסמכה מתאימה למתן מענה מקצועי לתיקון בתקלות, לשיפוץ וחידוש, לתחזוקה ולתיקון והחלפה של מערכות מיזוג אוויר רכב של היצרנים המובילים בעולם.
 
 
 

המקצוענים בתחום המיזוג לרכב!

​ ​​​
 


הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!


באפשרותכם למלא
את הטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

הסדנה 8 אזוה"ת חולון 

חייגו עכשיו:
074-76-91-493

הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!

באפשרותכם למלא את הטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם: