שיפוץ סטרטר | עולם המיזוג לרכב

שיפוץ סטרטר

ברגע שאנו מסובבים את המפתח בתוך הסוייצ', אנו מפעילים את הסטרטר אשר גורם למנוע להסתובב. מדובר ברכיב קריטי ובלעדיו הנסיעה לא תתאפשר. סטרטר הוא חלק בתוך המנוע שעם הזמן נשחק ויכול להווצר מצב שהסטרטר מקרטע או מספיק לעבוד לגמרי. שיפוץ סטרטר הוא הליך נפוץ אשר יכול לחסוך לא מעט כסף. עולם המיזוג לרכב מתחמה ב שיפוץ סטרטר.

זוהי חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין מעולה. החברה מתמחה במתן מגוון רחב של שירותים ופתרונות יעילים ומתקדמים לכל הצרכים השונים של בעלי הרכב. אנו גאים להוביל את התחום באמצעות צוות עובדים, טכנאים ומכונאים מיומנים, מנוסים ובעלי הכשרה והסמכה מתאימה למתן מענה מקצועי לתיקון בתקלות, לשיפוץ וחידוש, לתחזוקה ולתיקון והחלפה של מערכות שונות ברכב  מאת היצרנים המובילים בעולם. כשמדובר על שיפוץ סטרטר אצלנו ניתן לקבל שרות שיפוץ סטרטר בראשל"צ, שיפוץ סטרטר ברמלה, שיפוץ סטרטר בת"א.
 
 
כאשר מתגלה תקלה בסטרטר אפשר להחליפו או שאפשר לשפץ אותו. ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע בעולם המיזוג לרכב, מה כדאי לעשות.

כאשר מתרחשת תקלה בסטרטר, יתכנו שתי סיבות עיקריות ונפוצות לכך: 1. הרכב לא מתניע – הדבר יכול להתרחש כאשר הסטרטר חלש ולכן לא יכול להתניע את המנוע. כשמצב זה קורה, יש לבדוק את תקינות המצבר.

אם המצבר נמצא תקין, הבעיה נמצאת בסטרטר ויש להחליף או לשפץ אותו. 2. רעש שהסטרטר משמיע – ככל הנראה הסטרטר נשחק והוא לא יתפקד עוד זמן רב. גם במקרה זה, יש להחליף או לשפץ את הסטרטר.

בכל מקרה, בסיום העבודה, בטרם יימסר הרכב לבעליו, תתבצע בדיקה ע"י בוחן מקצועי על מנת להבטיח את תקינותו של הסטרטר ופעולתו לאורך זמן. היתרון הבולט של שיפוץ סטרטר, הוא יתרון כלכלי וכדאי להבין שכאשר איש מקצוע של עולם המיזוג לרכב יבצע את השיפוץ, אתם יכולים להיות רגועים ולהמשיך לנסוע בראש שקט, כיוון שכל החלקים המקולקלים הוחלפו בחדשים, ולמעשה סטרטר משופץ הוא כמו סטרטר חדש. ניתן להתקין סטרטר משופץ או לשפץ את הסטרטר המקורי שלכם. כך או אחרת, אנו מתחייבים לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. שיפוץ סטרטר בראשל"צ, שיפוץ סטרטר ברמלה וגם שיפוץ סטרטר בת"א הם באחריות מלאה שלנו, כך שהרכב שלכם בידיים טובות ואמינות.
 
 
 

המקצוענים בתחום המיזוג לרכב!

​ ​​​
 


הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!


באפשרותכם למלא
את הטופס הבא
ואנו ניצור קשר בהקדם:

הסדנה 8 אזוה"ת חולון 

חייגו עכשיו:
074-76-91-493

הנכם מוזמנים אלינו

לבדיקת מערכת המיזוג חינם!

באפשרותכם למלא את הטופס הבא ואנו ניצור קשר בהקדם: